Aktualności

Następna strona »

Moja ostatnia praca w 2018 roku

12.01.2019

Wyjątkowo oryginalny projekt dla wyjątkowo odważnej kobiety.  Dobre zakończenie zawodowego roku. Więcej zdjęć w zakładce MOJA TWÓRCZOŚĆ

JULIA

12.01.2019

Kocham mój zawód. Złotnikiem jestem od około 30 lat. Spełniam się zawodowo bardziej aniżeli marzyłam. Jednak nie czułabym tej radości gdybym nie mogła malować. Tuż obok młotków, pilników, kowadeł, palnika i rylców leżą pędzle, kredki i farby a trochę dalej aparat fotograficzny. Moja praca, moje hobby, moja ucieczka i schronienie.

,,JULIA,, to jeden z trzech obrazów - portretów, które w tym roku namalowałam, czwarty będzie skończony niebawem. Trzem poświęcę osobne opowiadanie i miejsce na stronie w wydarzeniach. Są one dla mnie najbliższe i ukochane a przedstawiają Jana Pawła II

 Więcej »

Anna Dymna

11.01.2019

Miesiące maj i czerwiec 2018 r. były dla nas bardzo pracowite. Obfitowały w wydarzenia, emocje i chwile wzruszeń.

Był Międzynarodowy Konkurs Lekarzy Śpiewających, na który kolejny raz przygotowałam nagrody dla Lekarzy Aniołów, był Mecz Siatkarzy dla Hospicjum, na który zaprojektowałam i wykonałam ufundowany przez Kleist Jubiler emblemat, był 20 Wielki Turniej Tenorów gdzie jako fundator Kleist Jubiler wykonał srebrno bursztynową tarczę. Było wzruszającą, pięknie, dumnie i szczęśliwie.

Jednak moje serce największym blaskiem, szczęściem i wzruszeniem wypełniły chwile poświęcone projektowaniu i wykonaniu Krzyża Miłości dla Pani Ani Dymnej. Kobiety, która jest dla mnie wielkim wzorem. Dedykacja, którą od Pani otrzymałam to dla mnie Skarb. 

Dziękuję

 Więcej »

WISIOR Z PRZEPIĘKNEJ URODY BURSZTYNEM

11.01.2019

Oprawa takich bursztynów nie jest trudna. Cały szkopuł w tym, żeby nie zepsuć tego co stworzyła natura.

Bursztyn szlifowany i oprawiany w naszej pracowni.

JANTAR, AMBER, BURSZTYN - żywica sprzed 40 mln. lat. Cud natury.

 Więcej »

MONIKA MARIN

10.01.2019

,, Jeśli będziesz miał szczęście spotkać przyjaciela, który ma odwagę tańczyć z Tobą w deszczu – nie pozwól mu odejść.
Bo razem przeniesiecie góry, a Twoje życie nigdy nie będzie maluczkie. ,, Monika Marin

Jestem bardzo szczęśliwa, że spotykam w swoim życiu wspaniałe i wyjątkowe Osoby. Jedną z Nich jest Pani Monika Marin - kobieta nieprzeciętna dla której miałam przyjemność wykonać bransoletę z unikatowym kamieniem. Nim zasiadłam przed komputerem planowałam rozpisać się bardzo w temacie pracy, którą wykonałam dla Pani Moniki. Przyznam, że była ona nie małym wyzwaniem. Jednak okazuje się, że tym razem emocji było tak wiele, że nie należy ich dotykać, pozostaną moi skarbem.

Pani Monika - Szczecinianka - pracowała jako dzinnikarka prasowa, obecnie jest pisarką, autorką trylogii ,,Kroniki Saltamontes,, ... tak mówi o swojej pracy:

Napisałam powieści, które ja, wiele lat temu, jako nastolatka, chciałabym przeczytać. Nie tylko po to, aby przeżyć przygody, ale aby spotkać w książce ludzi, którzy marzą, planują, wybaczają, kochają, a jeśli się potykają, to się podnoszą. Ludzi, którzy się rozwijają niezależnie od wieku. Ludzi, którzy wyciągają dłoń do innych nie skupiając się na poglądach, wyznawanej religii, czy kolorze skóry. Ludzi, którymi dobrze jest się otaczać.

 


 Więcej »

SREBRNY WISIOR ,, LUNA ,,

09.01.2019

Okazały, srebrny wisior z dwoma wyjątkowej urody kamieniami księżycowymi. Praca wykonana ręcznie i jest częścią mojej autorskiej ,, KOLEKCJI KSIĘŻYCOWEJ ,,

Kamień księżycowy to jeden z najbardziej niezwykłych minerałów. Oczaruje swoją niezwykłą "nieziemską" poświatą - emituje lunarny blask (zjawisko to zwie się adularescencją). To KAMIEŃ wewnętrznego wzrostu i siły. Łagodzi emocjonalną niestabilność i stres, stabilizuje emocje i zapewnia spokój.

 Więcej »

SREBRNY PIERŚCIONEK Z OPALEM

09.01.2019

Pierścionek wykonany ręcznie według zamówienia klienta. Projekt i wykonanie Barbara Kleist.

IX MECZ GWIAZD DLA HOSPICJUM

09.01.2019

OPIS w zakładce WYDARZENIA - ZAPRASZAMY

 Więcej »

XX. WIELKI TURNIEJ TENORÓW

09.01.2019

OPIS w zakładce WYDARZENIA

 Więcej »

SREBRNO ZŁOTY WISIOREK ,, SŁONECZNIK ,,

09.01.2019

Praca wykonana ręcznie. Projekt i wykonanie Barbara Kleist.

WISIOR Z KSIĘŻYCOWEJ KOLEKCJI

09.01.2019

Kolejny ręcznie wykonany srebrny wisior. Kamienie księżycowe są tytularnym elementem tej kolekcji.

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK

08.01.2019

Dzień dobry w NOWYM ROKU.

Niedawno świętowaliśmy cudowne Boże Narodzenie i fajerwerkowe rozpoczęcie 2019 roku. Z tej okazji życzymy wszystkim tego co najpiękniejsze, co dobre i kochane. Niech rozpoczynający się rok przyniesie wszystkim radość, szczęście, zdrowie i spokój.

Rozpoczynając nowe chcę podsumować to co już dziś jest historią. W kolejnych styczniowych wejściach zaprezentuję naszą kronikę 2018 roku. Mam nadzieję, że sprawi Wam ona tyle samo radości w trakcie jej przeglądania co mi w czasie działania.

Pozdrawiam Was i Ściskam

Basia z Edkiem i Agnieszką.

 

 Więcej »

MARZENIE MARZENY

08.01.2019

Kolczyki z bardzo lubianej przez klientki, mojej autorskiej kolekcji ,, Zachód słońca ,,

to również praca z pierwszej połowy roku 2018

 Więcej »

UKORONOWANA DIAMENTAMI

08.01.2019

Wyjątkowy medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej.

Połączenie pracy ręcznej z elementem gotowego wizerunku. Ręczna oprawa kamieni.

 Więcej »

OPALIZUJĄCY ZACHÓD SŁOŃCA

08.01.2019

,, OPALIZUJĄCY ZACHÓD SŁOŃCA ,, to złoty wisior który jest oprawą wielokształtnych opali australijski i brylantów. Praca ta była ciekawym wyzwaniem, które w moim odczuciu zakończyłam sukcesem. Dlaczego ośmielam się pisać o sukcesie ? - ponieważ radość moich klientów była ogromna.

 

 Więcej »

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY

08.01.2019

Złoty pierścionek z przepięknym szafirem i różyczkami z białego złota. Praca ręczna :) wykonana na cito. Projekt wykonany według indywidualnego zamówienia klienta.

VIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS LEKARZY ŚPIEWAJĄCYCH

08.01.2019

Przez siedem lat NAGRODĄ GŁÓWNĄ tego wyjątkowego przeglądu była srebrno bursztynowa magnolia. Przez siedem lat miałam zaszczyt projektować i tworzyć te dzieła. W roku 2018 po raz pierwszy zrodził się pomysł uhonorowania WSZYSTKICH uczestników przeglądu równorzędnymi nagrodami.
Z całego serca dziękuję, że i tym razem mogłam być dla WAS, i tym razem przekazać w Wasze ręce moje prace. Tym razem stworzone pędzlem.
Jesteście jak Anioły niosące radość, nadzieję i wiarę, że może być dobrze.
Bardzo żałuję, że dwa niesamowite wydarzenia Mecz Siatkarze dla Hospicjum i Przegląd Lekarzy odbyły się dokładnie w tym samym czasie. Moje serce było również z Wami. Wiem, że koncert był wspaniały, dziękuję za życzenia, pozdrowienia i prezent.

 Więcej »

WISIOREK HANI. KOLEKCJA AUTORSKA ,, ZACHÓD SŁOŃCA ,,

08.01.2019

Złoty wisiorek z mojej autorskiej kolekcji ,, ZACHÓD SŁOŃCA ,, Jest on o tyle wyjątkowy, że wykonany ze złota z pamiątkowej, nie noszonej już biżuterii otrzymanej od bliskich.

 Więcej »

KLASYCZNY PIERŚCIONEK. PRACA RĘCZNA.

08.01.2019

Pierścionek wykonany na indywidualne zamówienie klientki. Praca wykonana ręcznie według tradycyjnego warsztatu złotniczego.

 Więcej »

,, JARZĘBINA ,, złoty pierścionek

08.01.2019

Bardzo oryginalny pierścionek ze szlachetnym koralem. Piszę słowo ORYGINALNY z pełną świadomością znaczenia tego słowa. Po pierwsze jak każda praca wykonana ręcznie daje pewność że nie jest kopią istniejącego już wyrobu. Jako projektantka i twórca gwarantuję iż nie wykonałam żadnej kopii tego pierścionka a po trzecie sam projekt nie należy do tych które może zaakceptować większość klientek. Z całą pewnością jest to pierścionek dla kobiety odważnej i śmiałej w noszeniu wyrazistych ozdób.

 Więcej »
Następna strona »
partners