Aktualności

Następna strona »

Wisior PERŁOWA CZERŃ

31.07.2017

Są prace, które potrafią mnie na finiszu bardzo mocno zaskoczyć. Zawsze staram się aby wykonana przeze mnie praca, zgodna była z moją wyobraźnią i potrzebami klienta. Perłowa Czerń przeszła moje wyobrażenie a klientkę uwiodła i oczarowała.

 Więcej »

WZRUSZAJĄCE CHWILE

26.05.2017

Odwiedziny naszej przyjaciółki, kobiety niezwykłej, wywodzącej się ze wspaniałej rodziny, wnuczki Mariana Kielca - Mistrza Strzelców Pogoni 1963 roku, NASZEJ  WIZERUNKOWEJ TWARZY KLEIST JUBILER - MAXIME CALINGTON

 

,, MUSICA MORES CONFIRMAT ,,

13.05.2017

Sobotni wieczór dzięki refleksjom i przemyśleniom nad ludźmi, życiem, zdrowiem, chorobą i ....sztuką, która w kontekście pozostałych jest światłem i nadzieją, jest godny wspomnień . Koncert Galowy Przeglądu Lekarzy Śpiewających, który miałyśmy szczęście usłyszeć był jednym z punktów w programie tego wydarzenia . Oprócz sympozjum naukowego związanego z muzykoterapią ,wycieczki statkiem po szczecińskim porcie jednym z tematów i nie wiem czy nie najważniejszym był, jak każdego roku, koncert w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii. Jeden z pacjentów wyraził swoje emocje w zaskakujących i ściskających serce słowach ,, dla tego koncertu warto było zachorować ,, Nikt z nas nie jest wstanie wyobrazić sobie jaką niewiarygodną wartością jest dla tych, często pozbawionych nadziei osób, obecność na tak wyjątkowym koncercie, którego wykonawcami są lekarze artyści. Od siedmiu lat, od momentu kiedy odbywają się w naszym mieście te bezprecedensowe przeglądy, widzę w ludziach, którzy oprócz daru leczenia ciała otrzymali również dar leczenia duszy - Anioły. Wykonanie nagrody głównej - bursztynowo srebrnej magnolii jest dla mnie zaszczytem.

 Więcej »

MOJA NAJSŁODSZA Z PRAC

26.04.2017

,, Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać ... "

 Więcej »

NOWA, ELEGANCKA, SZYKOWNA ...

23.03.2017

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części WIOSENNEJ KOLEKCJI SREBRNO ZŁOTEJ ( 0.585 ) Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią do końca marca cała kolekcja objęta jest 20 % rabatem a do każdego zakupu przygotowaliśmy dla Państwa oryginalny prezent - niespodziankę. Wszystkie elementy kolekcji od poniedziałku 27.03.2017 również w sklepie internetowym kleist24.pl

 Więcej »

NOWA SREBRNO ZŁOTA kolekcja

22.03.2017

Jutro wszystkie zdjęcia nowej kolekcji znajdziecie na facebook KLEIST JUBILER oraz na www.jubilerkleist.pl w weekend www.kleist24.pl

Od dziś z 20% rabatem jako wiosenna propozycja w salonie na Rayskiego 20. Do końca marca powitaj nas hasłem ,, WIOSNA Z KLEIST JUBILER ,, a wraz z rabatem otrzymasz wiosenny upominek .

 Więcej »

STALOWE MEDALIONY

14.02.2017

IDEALNY PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Otwierane medaliony w różnych kształtach, w środku można umieścić tematyczne ruchome charmsy oraz płytki z przygotowanym grawerem lub tekstem przez Ciebie wymyślonym.

Zapraszamy do sklepu internetowego www.kleist24.pl
oraz do atelier KLEIST JUBILER ul. Rayskiego 20 Szczecin

 Więcej »

KOSMOS W KLEIST JUBILER

22.01.2017

Wyjątkowa biżuteria dla wyjątkowej osoby. W prostej oprawie zakuty jest element z innego świata. METEORYT ŻELAZNY - OKTAEDRYT GRUBOZIARNISTY GRUPY I AB znaleziony w Campo del Cielo, Prowincja Chaco, Argentyna. Praca ręczna, każdy wyrób jednostkowy znajdziesz na : http://www.kleist24.pl/produkt_864_pierscionek_z_meteorytem_gmp0217.htm oraz w salonie na Rayskiego 20 Zapraszamy :)

 Więcej »

ZŁOTA PARASOLKA

04.01.2017

Złota Parasolka jest jedną z moich perełak w katalogu prac. Od początku była wyzwaniem i zagadką. Cieszę się, że spełniłam oczekiwania mojego klienta a obdarowana osoba została uszczęśliwiona.

Co prawda parasolka do rąk właścicielki trafiła już w październiku a ja ciut wcześniej ją skończyłam, wcześniej jednak nie miałam czasu jej Państwu pokazać. Nadrabiam zaległości, których mam nadzieję w tym roku już sobie i Wam nie narobić.

 

 Więcej »

WISIOREK ,,DE,,

04.01.2017

Kolejny wisiorek z serii EMOCJE. W każdej pracy, której bohaterem są litery, ukryta jest jakaś historia, jakiś człowiek, nieraz tajemnica.

 Więcej »

ZŁOTA KONICZYNA NA SZCZĘŚCIE

04.01.2017

Złota koniczynka była bardzo udanym prezentem świątecznym. Wierzę, że będzie przynosić szczęście przesympatycznej właścicielce.

Niebawem do kompletu przybędzie pierścionek. Już w styczniu, to będzie moja pierwsza złota praca w roku 2017.

 Więcej »

BURSZTY ZNALEZIONY NA PLAŻY

04.01.2017

Tą bryłkę bursztynu znaleziono na plaży, stanowiła bardzo sentymentalną pamiątkę. Cieszę się, że udało mi się wywołać uśmiech na twarzy Pani, która zleciła mi wykonanie oprawy dla jej talizmanu.

Dla mnie była to miła praca, ponieważ sama oprawa kojarzy mi się z czasem, kiedy miałam okazję pracować i praktykować w Sopocie. W malowniczym zakątku tego pięknego miasta. To czas, o którym nigdy nie zapomnę.

 Więcej »

BRANSOLETKA IWONKI

04.01.2017

Zaprojektowana i wykonana z dbałością o najdrobnejsze szczegóły aby dopasować wyrób do wyobrażeń klientki. Grawer mechaniczny, dotyczący bliskich osób.

Pani Iwonko, życzę szczęścia w Nowym Roku dla Pani i całej Rodziny.

 Więcej »

MOJA KAMEA

04.01.2017

Moja duma końca 2016 roku. Własnoręcznie wyrzeźbiona kamea. Oprawa srebrna - broszka. Prezent na rubinową rocznicę ślubu.

 Więcej »

MALARSKO

04.01.2017

Claude Monet, współtwórca impresjonizmu i jeden z najwspanialszych malarzy tego stylu ... moja inspiracja. Kiedy tylko znajduję odrobinę wolnego czasu, chociaż troszeczkę, staram się spędzać go przed sztalugami. Ogród powstał jak jedno mgnienie, jak żywe wspomnienie, natomiast Japoński mostek w Giverny malowałam cztery lata. Każda chwila spędzona przy sztalugach to luksus i jedyna w swoim rodzaju przyjemność. Czas nie mija, jest tylko tu i teraz.

Matka Boska z Fatimy, przewodniczka duchowa wyjątkowego człowieka. Obraz od samego początku malowany z dedykacją dla Niego.

Mam kolejne plany, kolejny temat i w sercu znalezione miejsce gdzie zawiśnie i dla kogo namaluję kolejny obraz, czasu jest niewiele ... myślę, że dam radę

 Więcej »

ZAPRASZAMY na niedzielne szaleństwo zakupów do godz.15.00

17.12.2016

LISTY PODARUNKOWE

17.12.2016

Listy podarunkowe w naszym odczuciu powinny być nie tylko bonem zakupowym ale czymś więcej. Kleist Jubiler oddaje w państwa ręce BON PODARUNKOWY w formie akwareli. Treści nie udostępniam ponieważ na każdym z listów - bonów jest ona prywatna, skierowana do konkretnej osoby. Wypisana ręcznie pismem kaligraficznym.

 Więcej »

INSPIRACJE PODARUNKOWE Boże Narodzenie 2016

17.12.2016

Zapraszamy na rekonesans do naszego atelier ul. Rayskiego 20 Szczecin

 Więcej »

WISIOR ,, RENATA T ,,

05.09.2016

Jedna z moich dwóch, ostatnich prac wykonanych w złocie. Pomoc mojego syna w doborze narzędzi i fotoboxu - bezcenna.

 Więcej »

PIERŚCIEŃ ,, SZCZĘŚCIE AW ,,

05.09.2016

Życie to układanka wielu elementów tworzacych jedną całość. ,, SZCZĘŚCIE AW,, to wykonany przeze mnie pierścień, który to zaprojektował mąż dla swojej ślicznej żony. Życzymy Państwu AW-F szczęścia w życiu i kolejnych pięknych rocznic.

 Więcej »
Następna strona »
partners