Aktualności

Następna strona »

GODZINY OTWARCIA SALONU W OKRESIE PODWYŻSZONEGO STANU ZWIĄZANEGO Z KORONAWIRUSEM

20.03.2020

KOCHANI<3

W ZWIĄZKU Z TRUDNYM DLA NAS WSZYSTKICH OKRESEM ZAGROŻENIA WIRUSEM PODJĘLIŚMY DECYZJĘ O ZAMKNIĘCIU SKLEPU.

PRACOWNIA DZIAŁA BEZ ZMIAN, ISTNIEJE ZATEM MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z USŁUG SKLEPU POPRZEZ WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY LUB ZAPUKANIE DO DRZWI I SPOTKANIE Z ZACHOWANIEM NIEZBĘDNYCH ŚRODKÓW BEZPIECZEŃSTWA.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY, JEDNAK SĄ ONE PODJĘTE DLA WASZEGO I NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA.

 

MÓJ NUMER TELEFONU 600 36 81 83

zlecenia i zamówienia wykonujemy na bieżąco, pracownia działa bez zmian.

 

 Więcej »

AKTUALNOŚCI , AKTUALNOŚCI, AKTUALNOŚCI

26.01.2020

Zdjęcie mojej kotki jest celowym działaniem zwrócenia Państwa uwagi na nową dawkę, jeszcze nie publikowanych na naszej stronie moich autorskich prac. Z braku czasu znalazły się one jedynie na naszym fanpage. Nadrabiając zaległości będę je prezentowała zgodnie z kolejnością i orientcyjnymi datami wykonania. Wszystkie znajdą się pod moim kociakiem Luną począwszy od 11.05.2019

 Więcej »

21 WIELKI TURNIEJ TENORÓW

29.06.2019

SŁAWOMIR NABORCZYK
Zwycięzca 21. Wielki Turniej Tenorów dzierżący w dłoni srebrno bursztynową tarczę, nagrodę dla najlepszego tenora ufundowaną, zaprojektowaną i wykonaną przez Kleist Jubiler

 Więcej »

LISTY WARTOŚCIOWE

03.06.2019

W naszym salonie listy wartościowe od kwoty 300,- wykonywane są recznie w formie akwareli, pasteli lub rysunku w ołówku.

ZAPRASZAMY !

<3

 Więcej »

ZŁOTA BRANSOLETA Z AUTORSKIEJ KOLEKCJI

28.05.2019

Ostatnie dni to czas bardzo intensywnej pracy. Śpiewali lekarze, grali siatkarze a niebawem w potyczkach operowych staną tenorzy, czas szlifować SREBRNĄ TARCZĘ DLA ZWYCIĘZCY .... między potyczkami w czasie ... ZŁOTA BRANSOLETA

 Więcej »

X MECZ GWIAZD 2019 SIATKARZE DLA HOSPICJUM

27.05.2019
 

WIELKA SPRAWA !!! wyjątkowy mecz !!!
UDAŁO SIĘ !!! Nasze srebrno bursztynowe serce wylicytowane zostało na kwotę 8000.-
Panie Pawle jest Pan Wielki, cieszymy się ogromnie, życzymy szczęścia i wszystkiego co dobre i kochane oby napotykał Pan na swojej drodze ludzi tak wyjątkowych jak Pan.

 Więcej »

IX EDYCJA MIĘDZYNARODOWEGO PRZEGLĄDU LEKARZY ŚPIEWAJĄCYCH 2019

11.05.2019
 

,, MUSICA MORES CONFIRMAT ,,
Kolejna edycja przeglądu przechodzi do historii. Dziewiąty już raz miałam ogromny zaszczyt wykonywać nagrody dla uczestników tego wyjątkowego wydarzenia. Czuję się wyróżniona mogąc poprzez swoją pracę i emocjonalne zaangażowanie rok w rok uczestniczyć w tym święcie pięknych relacji międzyludzkich. Chylę czoło przed Lekarzami Artystami oraz Organizatorami przeglądu

 Więcej »

40 mln lat historii na mojej szyi

10.05.2019

Kilka tygodni temu udało mi się złożyć to wyjątkowe dzieło. Niewielki mój udział w tej pracy w porównaniu z tym co stworzyła natura. Radość Klientów i możliwość przymierzenia tego wyjątkowego naszyjnika jeszcze radują moje serce.

 Więcej »

DIAMENTOWY OGRÓD

30.04.2019

To perła w koronie moich prac. Pierścionek bardzo wymagający, z przepięknym czołowym brylantem.

Wyjątkowy pierścionek ... niesamowicie twórczy czas.
Praca wykonana ręcznie według mojego indywidualnego projektu. Z całego serca życzę PARZE MAŁŻEŃSKIEJ, której ukoronowaniem perłowej rocznicy ślubu był między innymi ten pierścionek, wszystkiego co najpiękniejsze, kolejnych rocznic w zdrowiu i miłości

 Więcej »

KLEIST JUBILER - RÓWNA FIRMA 2019

09.04.2019

W dniu dzisiejszym na Gali Plebiscytu ,, RÓWNA FIRMA 2019 ,, zostaliśmy wyróżnieni spośród 60 firm Województwa Zachodniopomorskiego jako przedsiębiorstwo, które dba o otoczenie lokalne, rozwój regionu i swoją postawą daje pozytywny przykład innym organizacjom w województwie. Otrzymaliśmy również szczególne uznanie za aktywność społeczną.
Pięknie dziękujemy za wyjątkowe chwile i obiecujemy nie zawieść w przyszłości.

 Więcej »

KOLEKCJA AUTORSKA ,, ZACHÓD SŁOŃCA ,,

06.04.2019

Złoty komplet z opalami. Praca wykonana ręcznie.

Kamienie i materiał złoty w dużej części klientki.

 Więcej »

WIELKANOCNA NIESPODZIANKA

04.04.2019

Bransoletka to kolejny element kompletu z pokazowym wisiorem. Praca wykonana ręcznie według indywidualnego projektu.

 Więcej »

BARDZO EFEKTOWNA ZŁOTA BRANSOLETA

26.03.2019

Ręcznie wykonan bransoleta ze złotego złomu.

Często przychodzą do nas klientki chcące spieniężyć starą biżuterię. Jak to mówią Panie ,, po co ma mi zalegać, wiem że już tego nie założę ,, Drogie Panie, żadna biżuteria nie jest w stanie Was tak uszczęśliwić jak ta, która była wykonana właśnie dla Was. Starocie, zniszczone, porwane i poprzecierane łańcuszki mogą stanowić materiał na coś wyjątkowego, tylko Waszego, innego niż mają wszyscy.

Tak powstała ta bransoleta.

 Więcej »

RÓŻANIEC

31.01.2019

Złota, kuta obrączka w formie różańca. Wierzę całym sercem, że będzie słóżyła swojej wlaścicielce w każdej trudnej chwili. Pani Aniu Niech Panią Bóg Błogosławi.

 Więcej »

BRANSOLETA GOSI

31.01.2019

Złota bransoleta wykonana ręcznie z powierzonego przez klientkę złota. Jest to wspaniała alternatywa posiadania wymarzonej i niepowtarzalnej biżuterii.

Nie każdy ma świadomość, że zlecenie do wykonania biżuterii w pracowni złotniczej, która jest oparta na tradycyjnych metodach pracy, stwarza nam możliwość posiadania czegoś niebywałego. Otrzymujemy sztukę niepowtarzalnej na skalę światową.

 Więcej »

KSIĘŻYCOWY KOMPLET

31.01.2019

Biżuteria wykonana ręcznie. Kamienie księżycowe oprawione w białe złoto.

 Więcej »

Moja ostatnia praca w 2018 roku

12.01.2019

Wyjątkowo oryginalny projekt dla wyjątkowo odważnej kobiety.  Dobre zakończenie zawodowego roku. Więcej zdjęć w zakładce MOJA TWÓRCZOŚĆ

JULIA

12.01.2019

Kocham mój zawód. Złotnikiem jestem od około 30 lat. Spełniam się zawodowo bardziej aniżeli marzyłam. Jednak nie czułabym tej radości gdybym nie mogła malować. Tuż obok młotków, pilników, kowadeł, palnika i rylców leżą pędzle, kredki i farby a trochę dalej aparat fotograficzny. Moja praca, moje hobby, moja ucieczka i schronienie.

,,JULIA,, to jeden z trzech obrazów - portretów, które w tym roku namalowałam, czwarty będzie skończony niebawem. Trzem poświęcę osobne opowiadanie i miejsce na stronie w wydarzeniach. Są one dla mnie najbliższe i ukochane a przedstawiają Jana Pawła II

 Więcej »

Anna Dymna

11.01.2019

Miesiące maj i czerwiec 2018 r. były dla nas bardzo pracowite. Obfitowały w wydarzenia, emocje i chwile wzruszeń.

Był Międzynarodowy Konkurs Lekarzy Śpiewających, na który kolejny raz przygotowałam nagrody dla Lekarzy Aniołów, był Mecz Siatkarzy dla Hospicjum, na który zaprojektowałam i wykonałam ufundowany przez Kleist Jubiler emblemat, był 20 Wielki Turniej Tenorów gdzie jako fundator Kleist Jubiler wykonał srebrno bursztynową tarczę. Było wzruszającą, pięknie, dumnie i szczęśliwie.

Jednak moje serce największym blaskiem, szczęściem i wzruszeniem wypełniły chwile poświęcone projektowaniu i wykonaniu Krzyża Miłości dla Pani Ani Dymnej. Kobiety, która jest dla mnie wielkim wzorem. Dedykacja, którą od Pani otrzymałam to dla mnie Skarb. 

Dziękuję

 Więcej »

WISIOR Z PRZEPIĘKNEJ URODY BURSZTYNEM

11.01.2019

Oprawa takich bursztynów nie jest trudna. Cały szkopuł w tym, żeby nie zepsuć tego co stworzyła natura.

Bursztyn szlifowany i oprawiany w naszej pracowni.

JANTAR, AMBER, BURSZTYN - żywica sprzed 40 mln. lat. Cud natury.

 Więcej »
Następna strona »
partners