04.08.2023

Znani dla których tworzyliśmy

Agnieszka Melnicka & Sergey Surkov  -   Mistrzowska Para Zawodowa w tańcach latynoamerykańskich. Ikony Tańca.

Tone Nyhagen - przyjaciółka i trenerka Meli i Sergeya. W ostatnich dniach 2015r. przegrała walkę z rakiem. Dane mi było tworzyć dla Tone bizuterię, cieszę się że w tym okresie walki mogłam dzięki swojej pracy być dla niej jasnym promykiem. Pozostanie w mojej pamięci +

Roberto Villa & Morena Calagreco  - Mistrzowska Para Zawodowa w tańcach standardowych.

Monika Zofia Pyrek-Rokita – polska  lekkoatletka specjalizująca się w skoku o tyczce. Olimpijka z Sydney,  Aten, Pekinu i Londynu. Trzykrotna medalistka mistrzostw świata oraz  wicemistrzyni Starego Kontynentu z 2006 roku. 

Radosław Majdan - były polski piłkarz, wychowanek i wieloletni zawodnik Pogoni Szczecin.

Nagrody we wszystkich sześciu Międzynarodowych Przeglądach Lekarzy Śpiewających ,,MUSICA MORES CONFIRMAT ,,

Anna Komorowska - Pierwsza Dama RP

Krzysztof Penderecki - dyrygent, kompozytor i pedagog.

Elżbieta Penderecka - polska działaczka kulturalna, inicjatorka konkursów muzycznych, żona Krzysztofa Pendereckiego.

Anna Maria Anders - córka gen. Władysława Andersa

 

Jej Książęca Wysokość Maria Elżbieta Księżna Danii

Jego Książęca Wysokość Fryderyk Następca Tronu Danii

Andrzej Dzięga – polski duchowny katolicki, ksiądz arcybiskup  metropolita szczecińsko-kamieński, przewodniczący Rady Prawnej  Konferencji Episkopatu Polski, profesor nadzwyczajny KUL kościelnego  prawa procesowego oraz polskiego prawa rodzinnego, autor wielu  publikacji, referatów i promotor prac doktorskich.

 Bronisław Komorowski - Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Małgorzata Kidawa - Błońska -  polska polityk i producentka filmowa, posłanka na SEJM V, VI i VII kadencji, od 2014 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, rzecznik prasowy rządu, 2015 marszałek Sejmu.

Andrzej Duda - Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Mirko Gozzoli & Edita Daniute - Mistrzowska Para Zawodowa w tańcach standardowych

Beata Szydło - Premier Rzeczypospolitej Polskiej

Anna Dymna -   polska aktorka teatralna i filmowa, działaczka społeczna, założycielka i prezes Fundacji Anny Dymnej ,, Mimo Wszystko ,, ...... KOBIETA WYJATKOWA, PRAWDZIWA

 Monika Marin - m.in.dziennikarka i pisarka. Wśród napisanych książek numer 1 to tysiąc dwieście stronicowa trylogia pt. „Kroniki Saltamontes”. Pasjonatka jazdy motocyklem, którym zwiedziła wiele miejsc w Europie i na świecie oraz startowała cztery sezony (1994-1998) w Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Mówi o sobie ,,Jedną z najbardziej fascynujących chwil mojego dzieciństwa było  odkrycie, że moi dziadkowie (i babcie) pochodzili z czterech różnych  państw. Urodziłam się w Szczecinie, w Polsce, ale duszę mam europejską.  Jestem mieszanką Polski, Białorusi, Rumunii i Austrii. Czuję się  obywatelką świata, planety Ziemi oraz tak samo traktuję innych ludzi.

Skontaktuj się

Kontakt

+48 91 488 22 04