26.05.2018

IX MECZ GWIAZD DLA HOSPICJUM

MECZ

W roku 2018 już po raz trzeci KLEIST JUBILER zaprojektował, wykonał  i przekazał na licytację stylizowany emblemat  Serce Meczu Gwiazd dla Hospicjum. Tym razem emblemat był wyjątkowy. Od wielu już lat Rodzina Kleist zaprzyjaźniona jest z Państwem Kielec. Marian Kielec - GWIAZDA POGONI wspólnie z Kleistami ofiarowali na licytację swoje dary. Zwycięzca licytacji Janusz Hordyjewicz otrzymał srebrno bursztynowy symbol meczu opatrzony wygrawerowanym podpisem Mariana Kielca oraz jubileuszową koszulkę Pogoni z nazwiskiem króla strzelców roku 1963.

Przekazanie wylicytowanych przedmiotów to była niebywale wzruszająca chwila, na tamten moment czas zatrzymał się, byliśmy tylko we trójkę a tak po prawdzie to Marian Kielec i Janusz Hordyjewicz, których połączyła wspólna pasja - Pogoń , moja skromna osoba ( Barbara ) mogłam się tej chwili ze łzami w oczach przyglądać.

Te sekundy na zawsze pozostaną w moim sercu. To znowu było emocjonujące popołudnie ... pełne napięcia, chwil wzruszeń i radości. Nasze srebrno bursztynowe serce przyniosło dzieciakom z hospicjum, podobnie jak rok temu, kwotę 5000 złotych, dziękujemy i gratulujemy.

Nie myślałam, że nieśmiałe zapytanie o pomoc, zadane ponad trzy lata temu przez Dorotę Górską przeobrazi się w prawdziwe cuda. Jestem szczęśliwa, że możemy być cząstką tak niewiarygodnie WSPANIAŁEGO DZIEŁA. 

TERAZ zaczynamy już myśleć o kolejnym przedsięwzięciu - 2019 - ZAWSZE RAZEM
WARTO POMAGAĆ, WARTO DAWAĆ SIEBIE dopiero wtedy ŻYCIE MA SENS

Skontaktuj się

Kontakt

+48 91 488 22 04